2.12.2020
Současnost

Hledáme provozovatele, který se od nového roku ujme funkcionalistické kavárny ve vstupní hale a pomůže nám tak prohlubovat symbiózu mezi uměním, architekturou a kvalitní gastronomií.

Velkolepá vstupní hala se stala hlavním místem oživení domu. Na místě původní přepážkové haly bývalého Všeobecného Penzijního Ústavu vznikla co-workingová kavárna, vybavená replikam ipůvodního funkcionalistického nábytku. Ve spolupráci s letenskou TheChemistry Gallery slouží také jako výstavní prostor pro výtvarné umění, kdedáváme přednost převážně mladým nadějným výtvarným talentům. S kavárnou sousedítaké nejnovější pobočka knihkupectví Page Five.

Běžná otevírací doba je momentálně v pracovní dny 8:00 –17:00.

Hledáme někoho, kdo nám pomůže prohlubovat symbiózu mezikvalitní gastronomii, uměním a architekturou. Proto vyžadujeme flexibilní otevíracídobu ve dnech, kdy ve vstupní hale probíhají kulturní akce, vernisáže apod.  

Kavárna je vybavená. Vítáme vlastní iniciativu a snahu podílet se na dramaturgii programu.

Podmínky pronájmu záleží na individuální domluvě.

Pošlete nám svou vizi, představu o nabízeném sortimentu a stručně popište své zkušenosti na pronajmy@dumradost.cz

Související články

11.3.2021
Současnost

Reakce na příspěvek Klubu Za starou Prahu o plánované rekonstrukci domu RADOST. https://www.zastarouprahu.cz/nastavba-byvaleho-vseobecneho-penzijniho-ustavu-na-zizkove/aktualita-238/

3.12.2020
Současnost

Stali jsme se partnery přehlídky současného výtvarného umění ART PRAGUE! Na chodbách Radosti tak můžete potkávat sochy Jakuba Švédy, Michala Cimaly nebo třeba Jaroslava Róny.

Sledujte nás
na sociálních sítích

Dostávejte nejdůležitější novinky e-mailem

Odebírat newsletter

Přihlášení k odběru novinek

Díky newsletteru budete vědět jako první mimo jiné o nových článcích na blogu a aktuálních nabídkách pronájmů.

Formulář se nepodařilo odeslat. Zkontrolujte prosím správnost údajů a nebo nás kontaktujte.