7.9.2021
Současnost

Máme RADOST, kolik se toho u nás děje! Srdečně Vás zveme na bohatý kulturní program, který si připravili v kině Přítomnost a na Střeše RADOST v červenci. Na co se můžete těšit?


Ať už se potřebujete schovat před teplem nebo před dešťovými přeháňkami, v domě RADOST se toho děje spousta!

Skvělá hudba, drinky a výhledy - to jsou koncerty na Střeše!

V červenci si můžete vybrat hned z několika hudebních zážítků. Už toto pondělí 12.7. rozezní vyhlídkovou terasu legendární trumpetista Laco Deczi.O týden později se můžete na Střeše potkat s Emmou Smetanou a Jordanem Hajem, kteří svůj koncert doplní o second-hand pop-up s oblečením. Možná nad stádem koní, ale určitě nad Prahou zahrají ve čtvrtek 22.7. svoje hity moravské Buty. Kapela Zrní stejně jako loni odehraje i letos na Střeše rovnou dva koncerty, a to v neděli 25.7. a v pondělí 26.7. Červencové hudební víření pak zakončí kapela Bert & Friends dvojitým koncertem ve středu 28.7. a ve čtvrtek 29.7.


Pro aktuální program a případné změny v něm sledujte Facebookový profil Střecha Radost.

koncert na střeše RADOST

Stejně jako loni se můžete letos v létě na kromě výhledů, podívat i na film! O program se stará Kino Lucerna a na červenec pro vás připravili čtyři projekce.

Utečte před teplem do butikového kina.
Filmové pecky a vychlazené drinky v butikovém kině Přítomnost!

Hudební film Leose Caraxe Annette zahájil letošní filmový festival v Cannes a i my v Přítomnosti jsme pro něj uspořádali slavnostní předpemiéru. Teď se už v našem programu objevuje pravidelně, takže si určitě tohle hudební drama s Adamem Driverem v hlavní roli nenechte ujít.
V pátek 16.7. je u příležitosti mezinárodního dne dragu na programu záznam populárního jevištního muzikálu Kinky Boots z roku 2019 s hudbou Cindy Lauper. Po skončení projekce si DJ set ve stylu RuPaul Draq Race připravila drag queen Gizela Kova.
Na své si však příjdou i milovníci klasiky. Ve čtvrtek 15.7. můžete v Přítomnosti vidět záznam divadelní hry Cyrano z Bergeracu, jehož ztvárnil hvězdný herec James McAvoy.

Aktuální týdenní program najdete na webu www.kinopritomnost.cz

Nová výstava v Café Radost

Sjezdovky Petra Grubera vystřídá nová výstava Michala Rapanta s názvem V BARVÁCH! Na vernisáž se můžete těšit ve středu 21.7. od 18:00 v kavárně ve vstupní hale.

Související články

18.3.2022
Současnost

Dlouhou dobu se snažíme komunikovat, že kanceláří je na rozdíl od bytů v Praze potřeba daleko méně a představujeme plány na revitalizaci Domu RADOST, kde místo kancelářských jednotek vznikne právě nájemní bydlení. Sami jsme ale nečekali, že na takových změnách začneme pracovat už letos.

3.3.2022
Současnost

Na co se těšit v 2. měsíci roku 2022? Na výstavy a filmové zážitky!

Sledujte nás
na sociálních sítích

Dostávejte nejdůležitější novinky e-mailem

Odebírat newsletter

Přihlášení k odběru novinek

Díky newsletteru budete vědět jako první mimo jiné o nových článcích na blogu a aktuálních nabídkách pronájmů.

Formulář se nepodařilo odeslat. Zkontrolujte prosím správnost údajů a nebo nás kontaktujte.