23.5.2019
Současnost

Tradiční víkendový svátek milovníků architektury, festival Open House Praha, přilákal o víkendu 18.–19. 5. tisíce návštěvníků do otevřených budov po celém městě. Jednou z nich byla i naše Radost. Co je čekalo?

Na dům se přišlo podívat přes 1 000 návštěvníků, z čehož máme velikou radost. Pro srovnání: Během minulého ročníku (když ještě dům patřil odborovým svazům) jich bylo 80.

Jedním z lákadel byla otevřená střecha, na kterou mělo přes 40 let přístup jen pár vyvolených. My tam během festivalu zbudovali bar a dali návštěvníkům zakusit, jak už by to brzy mohlo na střeše Radosti vypadat. Stylové posezení, dobrý drink v ruce, po večerech kulturní program a parádní výhled na celou Prahu k tomu.

Naši průvodci pak návštěvníky provedli kancelářemi a ukázali jim zasedací místnosti i největší sál Přítomnost.

Na místě byli také noví majitelé, aby si vyslechli názory i podněty návštěvníků k proměně budovy a mohli s nimi dále pracovat.

Sečteno podtrženo: Těšíme se na další ročník. Ten letošní se totiž nad očekávání podařil!

Fotografie: Tomáš Princ

Související články

15.6.2022
Současnost

Přijďte s celou rodinou objevit vše, co Dům RADOST nabízí! Poslední červnový víkend u nás bude nabitý programem a speciálními akcemi. Všechny vás srdečně zveme 25.-26.6.2022 k nám na Žižkov.

29.5.2022
Současnost

Dlouhou dobu se snažíme komunikovat, že kanceláří je na rozdíl od bytů v Praze potřeba daleko méně a představujeme plány na revitalizaci Domu RADOST, kde místo kancelářských jednotek vznikne právě nájemní bydlení. Sami jsme ale nečekali, že na takových změnách začneme pracovat už letos.

Sledujte nás
na sociálních sítích

Dostávejte nejdůležitější novinky e-mailem

Odebírat newsletter

Přihlášení k odběru novinek

Díky newsletteru budete vědět jako první mimo jiné o nových článcích na blogu a aktuálních nabídkách pronájmů.

Formulář se nepodařilo odeslat. Zkontrolujte prosím správnost údajů a nebo nás kontaktujte.